KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713013
nr 1271 3013
Oidentifierad konstnär. Signerad. Stockholm. Olja på pannå, 50x28 cm
måndag 26 augusti 2019
kl 19:36:18
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm